Bitcoin HaberleriKripto Para Haberleri

Raboo, Dogecoin ve Ondo’yu Gölgede Bırakabilir mi?

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. GrafikAnalizi.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Sponsorlu içerik göndericisine göre geleceği belirsiz olan Raboo, e meme coin ekosisteminde dalgalar yaratıyor ve her ikisi de bu hafta düşüş gösteren Dogecoin ve Ondo gibi diğer tokenleri geride bırakabilecek mi merak ediliyor.

İçerik göndericisine göre geleceği belirsiz olan Raboo ($RABT) satış öncesi tokenı 0,0048$ gibi cazip bir fiyatla 1. Aşamadan bu yana %60 oranında artış gösterdi ve şu anda 1,6 milyon $’ın üzerinde toplanan 4. Aşamada bulunuyor. Fakat başarılı olabilecek mi bilinmiyor

Dogecoin, teknik ve zincir içi ölçümlerin ortasında düşüş riskleriyle karşı karşıya

Dogecoin, son teknik göstergeler ve zincir içi ölçümlerin yükseliş potansiyeli göstermesine rağmen potansiyel aşağı yönlü risklerle karşı karşıya. Mevcut durumda 200 günlük Üstel Hareketli Ortalama (0,132$) yakınlarındaki destek önemini koruyor; ancak günlük mum çubuğunun 0,128$’ın altında kapanması yükseliş tezini geçersiz kılabilir ve Dogecoin’in daha da düşebileceğine işaret edebilir.

Şu anda 0,1369 dolardan işlem gören ve bu hafta %7,56’lık bir düşüşü yansıtan teknik analiz, Dogecoin’in 0,132 dolarlık destek seviyesinin üzerinde tutunamaması halinde düşüş senaryosunun altını çiziyor. Bu seviyenin aşılması zayıflığa işaret edebilir ve potansiyel olarak Dogecoin’in 8 Ocak’ta gözlemlenen 0,078 dolar civarındaki son düşük seviyeye doğru gerilemesine yol açabilir.

Zincir üzerindeki veriler de önemli bir rol oynamakta olup Santiment’in Geliştirme Faaliyeti metriği Dogecoin’e ilişkin duyguları etkileyebilecek dalgalanmalara işaret etmektedir. Geliştirme faaliyetlerinde mevcut seviyelerden bir düşüş, daha fazla protokol geliştirmesine yönelik ilginin veya desteğin azaldığını gösterebilir, bu da potansiyel olarak yatırımcı güvenini azaltabilir ve Dogecoin’de daha fazla satış baskısını tetikleyebilir.

Ondo, işlem hacmindeki önemli artışın ardından daha fazla yükselişe hazırlanıyor

Bu hafta %8,53’lük bir düşüş yaşamasına rağmen Ondoha, Mayıs ayında %300’ün üzerinde artan işlem hacmi ile DeFi alanında öne çıkan bir performans sergiledi ve güçlü talebin ve artan piyasa faaliyetlerinin altını çizdi. Ondo, dönem boyunca işlem hacimlerinde sürekli olarak liderlik ederek, nispeten daha düşük hacimler kaydeden Maker, Pax Gold, Maple ve Goldfinch gibi rakiplerini geride bıraktı. Bu üstünlük, Ondo’nun pazardaki konumuna yönelik güçlü yatırımcı ilgisini ve güvenini yansıtmaktadır.

Token’ın fiyat dinamikleri de dayanıklılık göstermiş ve Ethereum spot ETF’lerinin onaylanması ve stratejik ortaklıklar gibi piyasa katalizörlerine yanıt olarak kayda değer fiyat artışları gözlemlenmiştir. Örneğin, Ondo’nun Zebec ile ortaklık duyurusu önemli bir fiyat artışını teşvik etti ve yatırımcılar için değer yaratmak üzere stratejik girişimlerden yararlanma yeteneğini gösterdi.

İleriye baktığımızda, Ondo Finance, Mantle platformuna kendi yerel stablecoin’i USDY’nin entegrasyonu ile ekosistemini genişletmeye devam ediyor. Bu hamle, likidite çözümlerini geliştirecek ve piyasa verimliliğinden yararlanacak şekilde ayarlandı ve madalyonun meraklıları için Ondo’nun 2024’te satın alınacak en iyi kriptolardan biri olduğu tahminlerini daha da doğruladı.

Raboo 2024 yılının kripto oyuncusu olmak istiyor

Sponsorlu içerik göndericisine göre Raboo, ön satışın 1. Aşamasından bu yana %60’lık etkileyici bir artış kaydetmesinin ardından meme coin ekosistemini bozma yolunda ilerlediği aktarılıyor. Yapay zeka destekli öncü bir meme coin olarak konumlandırılan Raboo, SocialFi ve yapay zekanın yenilikçi karışımıyla 2024’te etkili olabilecek mi merak ediliyor.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

İçerik göndericisine göre geleceği belirsiz olan Raboo, benzer düşünen bireylerden oluşan dinamik bir topluluğu teşvik ederek meme coin meraklılarını küresel olarak birleştirmeye hazırlanıyor. Yenilikçi Post-to-Earn platformu sayesinde, kullanıcılar artık SOLIDProof tarafından maksimum güvenlik için denetlenen akıllı sözleşmelerle güçlendirilmiş sosyal medya içeriklerinden para kazanabilirler. Raboo, meme coinler içerisinde başarılı olabilecek mi bilinmiyor.

Ekibine göre ayrıca proje, 8.000’den fazla kayıtlı kullanıcı ve 2.500’den fazla token sahibi ile güçlü bir büyüme göstermeye devam ediyor. Geleceği belirsiz olan Raboo, gelişen dijital ortamda yenilik, topluluk katılımı ve kârlı yatırım fırsatlarının bir karışımını sunarak meme coin ekosistemi oyuncu olabilecek mi merak konusu.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Sonuç

İçerik göndericisine göre bu hafta Dogecoin ve Ondo fiyatlarındaki düşüşün ortasında, Raboo’nun devam eden yükselişi meme tokenlarına yeni bir güven aşıladı, yatırımcılar arasında iyimserliği başarılı olabilecek mi merak ediliyor.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Raboo (RABT) tokeni resmi sitesinden incelemek için tıklayın.

Telegram: https://t.me/RabootokenPortal

Twitter: https://twitter.com/Raboo_Official

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski taşımaktadır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.
İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu